9913
Inramad Affisch, "Skåneland, En kulturregion i Norden"
Slutpris100 SEK
9912
Koppartryck, CM Bellman
Slutpris100 SEK
9910
Campingkök Primus 2396
Slutpris300 SEK
9909
Lampor & snuskburk i rostfritt, Militärt
Slutpris100 SEK
9908
Cykel, Busetto
Slutpris150 SEK
9907
Utställningsaffischer, Michael & Anna, Anchers Hus
Slutpris125 SEK
9906
Väggur, Junghans, N . Bengtsson Hessleholm
Slutpris125 SEK
9904
Brännare, Radius no 52 & Primus 702
Slutpris300 SEK
9903
Värmare, Primus 2228 & 2328
Slutpris300 SEK
9902
Campingkök, Cramer
Slutpris150 SEK
9898
Bordslampa, Fagerhults Belysning
Slutpris125 SEK
9901
Hålsågsset, Diamant Mitosumo, obegagnad
Slutpris350 SEK
9900
Hålsågset, Trä
Slutpris350 SEK
9897
Väggur, förgyllt
Slutpris225 SEK
9896
Cykel, King
Slutpris150 SEK
9895
Väggur, Förgyllt, Skandia Stockholm
Slutpris200 SEK
9893
Litografi, Gustav Alexandersson, signerad
Slutpris100 SEK
9892
Spark på hjul
Slutpris225 SEK
9891
Högtryckstvätt, Kärcher 550 M
Slutpris450 SEK
9890
Yxor 4 st
Slutpris350 SEK
9889
Hacka & spadar bl.a. US Diamond Calk
Slutpris100 SEK
9888
Gungstol, "Bohem" Lena Larsson Nesto
Slutpris200 SEK
9887
Stolar 4 st, metall & flätad rotting
Slutpris100 SEK
9886
Väggklocka, 1930-/1940-tal
Slutpris125 SEK
9882
Sparspis, Kockums Jernverk Kallinge
Slutpris650 SEK
9885
Väggur, Jugend
Slutpris125 SEK
9884
Handlyktor 2 st, Pertrix
Slutpris100 SEK
9883
Primuskök 2 st, Optimus 1 s, med arabisk text
Slutpris300 SEK
9881
Handsignallykta/Stinslykta, för järnväg
Slutpris225 SEK
9880
Damcykel, Kärnan
Slutpris175 SEK
9879
Olja på duk, Lars Draabye, Stilleben, signerad
Slutpris100 SEK
9877
Takkrona
Slutpris100 SEK
9875
Bokhylla med underskåp, teak
Slutpris275 SEK
9874
Väggur, Junghans, Nyrenässans
Slutpris125 SEK
9873
Väggur, Junghans, Nyrenässans
Slutpris175 SEK
9872
Väggur, Nyrenässans
Slutpris125 SEK
9871
Vinglas, möjligen Reijmyre
Slutpris350 SEK
9866
Campingkök, Max Sievert type 922 & 921
Slutpris7 800 SEK
9869
Krus, Raus 10 L
Slutpris100 SEK
9868
Bordslampa, Annashaab Danmark, keramik
Slutpris100 SEK
9867
Mjölkkannor, Rostfria, 4 st
Slutpris175 SEK
9865
Väggur, Nyrenässans, Junghans
Slutpris100 SEK
9864
Karmstol
Slutpris100 SEK
9857
Bonad, Don Friedman
Slutpris300 SEK
9860
Seriegrafi, "Claire de Lune" Hans Arnold, signerad
Slutpris1 100 SEK
9863
Glaskonst, Bertil Vallien, Kosta Boda
Slutpris225 SEK
9862
Bordslampa
Slutpris150 SEK
9861
Sybord med innehåll
Slutpris175 SEK