9992 Bil, Mitsubishi Spacestar, Automatväxlad 2004
1,8 L
Bensin
automatväxlad
2004
Skador på kaross
smuts/slitage
Startar inte
startmotor "Klickar"
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 20 SEK |