9152 Bordslampa, Bergboms, 1980-tal

9152a_8dcc98b0a686e18_med.jpeg
  • 9152a_8dcc98b0a686e18_sm.jpeg
  • 9152b_8dcc98b0d40c3ed_sm.jpeg
  • 9152c_8dcc98b0f84fb09_sm.jpeg
  • 9152d_8dcc98b11b703ee_sm.jpeg
  • 9152e_8dcc98b13e61c48_sm.jpeg
  • 9152f_8dcc98b16128229_sm.jpeg

mindre krackelering i glasyr

H 50 ink skärm

    Slagavgift (inkl. moms)20 SEK