9629 Parti fickur, Viking, defekta bl.a. silverboett

9629a_8dcd8761a7a1482_med.jpeg
  • 9629a_8dcd8761a7a1482_sm.jpeg
  • 9629b_8dcd8761d0e7787_sm.jpeg
  • 9629c_8dcd8761eaaa121_sm.jpeg
  • 9629d_8dcd8761ff824c9_sm.jpeg
  • 9629e_8dcd87620fc6525_sm.jpeg
  • 9629f_8dcd876220458e0_sm.jpeg
  • 9629g_8dcd87623019658_sm.jpeg
  • 9629h_8dcd87623e52ea2_sm.jpeg
  • 9629i_8dcd87624f0baf7_sm.jpeg
  • 9629j_8dcd87625e25f33_sm.jpeg

några funkar

defekta, slitage/skador

några med silverboetter

    Slagavgift (inkl. moms)20 SEK