7349 Bordsur, förgyllt, Troligtvis Frankrike
omärkt urtavla
saknar glas/skada på urtavla
slitage i förgyllning
H 7 B 34
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 20 SEK |
omärkt urtavla
saknar glas/skada på urtavla
slitage i förgyllning
H 7 B 34