10117 Bordskandelabrar, Nyrenässans

10117a_8dce8fa51664c69_med.jpeg
  • 10117a_8dce8fa51664c69_sm.jpeg
  • 10117b_8dce8fa5256f3ad_sm.jpeg
  • 10117c_8dce8fa53715d28_sm.jpeg
  • 10117d_8dce8fa547bc73d_sm.jpeg
  • 10117e_8dce8fa556f4e5f_sm.jpeg
  • 10117f_8dce8fa565a5236_sm.jpeg

lagningar/slitage

lösa delar

H 47,5

    Slagavgift (inkl. moms)20 SEK