9992 Bil, Mitsubishi Spacestar, Automatväxlad 2004

9992a_8dce502a3fb87b3_med.jpeg
  • 9992a_8dce502a3fb87b3_sm.jpeg
  • 9992b_8dce502a8efc7fd_sm.jpeg
  • 9992c_8dce502ad81ea51_sm.jpeg
  • 9992d_8dce502b27d2331_sm.jpeg
  • 9992e_8dce502b678ff5d_sm.jpeg
  • 9992f_8dce502bb10e939_sm.jpeg
  • 9992g_8dce502bee1be34_sm.jpeg
  • 9992h_8dce502c34fdedb_sm.jpeg
  • 9992i_8dce502c873d4a1_sm.jpeg
  • 9992j_8dce502cd683d7d_sm.jpeg

1,8 L

Bensin

automatväxlad

2004

Skador på kaross

smuts/slitage

Startar inte

startmotor "Klickar"

    Slagavgift (inkl. moms)20 SEK