5215 Fåtölj, Gösta Jonsson, 1930-/40-tal, Swedish Modern

5215a_8dc38a73cc8ecb7_med.jpeg
  • 5215a_8dc38a73cc8ecb7_sm.jpeg
  • 5215b_8dc38a7400a2f9f_sm.jpeg
  • 5215c_8dc38a742c2ecb4_sm.jpeg
  • 5215d_8dc38a7537e7bab_sm.jpeg
  • 5215e_8dc38a7565c105e_sm.jpeg
  • 5215f_8dc38a759520d93_sm.jpeg
  • 5215g_8dc38a75ceaeab9_sm.jpeg
  • 5215h_8dc38a766dbad5d_sm.jpeg

omklädd men ej klar

slitage i plysch, saknar knappar

80x80x70

    Slagavgift (inkl. moms)20 SEK